PMI Lithuania Chapter komanda pakvietė visus norinčius į pirmąjį virtualų seminarą. Šį kartą kvietėme išgirsti kaip buvo valdomas projektas, laimėjęs PMI Awards 2019 apdovanojimą.

Virtualus Seminaras apie PMI Project Awards nugalėtoją – NATO antžeminio stebėjimo projektą

„AGS D / F SW“ projektas buvo įgyvendintas kaip „NATO AGS Core“ plėtros programos dalis, kurią kartu vykdė 15 šalių įmonių konsorciumas iš aeronautikos, inžinerijos ir IT sričių. Lietuviškąją projekto dalį inicijavo Krašto apsaugos ministerija, kuri koordinavo programą šalies viduje.

Pagrindinis NATO Antžeminio stebėjimo programos tikslas – pateikti moderniausią žvalgybos, stebėjimo ir ISR sistemą, sudarytą iš oro (UAV), žemės (IS) ir palaikymo (MOB) segmentų. Toks gebėjimas vykdyti nepertraukiamą sausumos, oro ir jūrinės dalies stebėjimą beveik realiuoju laiku yra itin svarbus šiandieninių globalių iššūkių kontekste, kurie iškyla karinėse, saugumo ir humanitarinėse srityse

Projektas yra unikalus daugeliu aspektų, tačiau geriausiai jų apibūdinantis žodis būtų multi: kelių milijonų vertės (M €), ilgametės trukmės (62 mėnesiai, 2013 m. Sausio mėn. – 2018 m. Vasario mėn.), didelių pastangų ir iššūkių reikalaujantis projektas (> 660 „ManMonth“) ,> 110 000 val.), prie kurio dirbo multikultūrinės, iš įvairių plėtros sričių komandos (beveik 30 žmonių piko metu), išsidėsčiuios po visą Europą (Lietuva, Vokietija („Airbus Defense“ ir „Space“), Nyderlandai („NATO SHAPE“), Italija (MOB).

Pranešėjas: Vytautas Mielkus, ELSIS AG