“PMI Lithuania Chapter”, ne pelno siekiančios ir projektų vadovus vienijančios asociacijos atstovybė Lietuvoje, ieško savanorių, norinčių ir galinčių prisidėti sekančiais darbais:

  • Turinio rengimas ir sklaida: Šiuo metu daugiausiai mūsų kuriamo turinio yra susijęs su komunikacija apie organizuojamus profesinius renginius. Bet ateities ambicijos yra kur kas didesnės😊 Siekiame sukurti naudingo ir reguliaraus profesinio turinio engine, kad galėtume dar labiau prisidėti auginant projektų vadovų bendruomenę Lietuvoje.
  • Maketavimas (baneriai renginiams ir website, video kūrimas): Vaizdas yra karalius. Jo reikia ir mūsų bendruomenei😊 Ir žmogaus su gebėjimais šioje srityje (net ir baziniais).

Jei jaučiatės turintis „raumenis“ nors vienoje iš šių sričių, ir, žinoma, noro įsitraukti į dar vienos profesinės bendruomenės veiklą, parašykite mums info@pmi-lithuania.org

Kodėl verta?

  • Networking networking networking: Prisijungę po kurio laiko pažinsite (jei tik pats/pati to norėsite) kone visą projektų vadovų bedruomenę Lietuvoje. O kas iš to, patys suprantate😊
  • Išmoksite kažką naujo apie profesionalų vadovavimą projektams: O to prireikia mums visiems. Juk gyvename ir dirbame nuolatiniuose projektuose. Būdamas savanoriu galėsite nemokamai dalyvauti „PMI Lithuania Chapter“ organizuojamuose renginiuose, bendrauti ir stebėti, kaip dirba projektų valdymo profesionalai.
  • Eksperimentuosite: Gausite puikią ir (beveik) nevaržomą erdvę kurti.

Plačiau apie mus?

Project Management Institute – pasaulyje lyderiaujanti projektų vadovų organizacija, jungianti daugiau nei 500 000 narių ir 280 lokalių atstovybių. PMI Lithuania Chapter – aktyviai veikiantis lietuviškasis PMI skyrius, vienijantis projektų valdymo specialistus iš verslo, vyriausybinių organizacijų bei akademinių institucijų Lietuvoje.

Ir dar truputį:

https://www.facebook.com/PMILithuaniaChapter/

https://www.linkedin.com/company/pmi-lithuania-chapter/

Kažkas sukirbėjo?:) Parašykite mums info@pmi-lithuania.org