Kas gali tapti PMI nariu?

Tam, kad tapti PMI nariu Jums nereikia turėti specialaus išsilavinimo ar tam tikros patirties projektų valdyme. PMI nariu gali tapti bet kas, besidomintis projektų valdymu ar dirbantis su projektais susijusį darbą.

Kokią PMI narystę pasirinkti?

PMI siūlo keletą narysčių būdų:

 1. Individuali narystė. Tai vienas populiariausių narystės būdų, kurį gali pasirinkti bet kuris besidomintis projektų valdymu. Metinė narystės kaina 139 USD.
 2. Studentų narystė. Tai speciali PMI programa studentams. Metinė narystės kaina 32 USD.
 3. Pasyvioji narystė (angl. retiree membership). Jei baigėte savo profesinę karjerą ir bent penkis metus iš eilės turėjote individualiąją narystę, tuomet galite naudotis pasyviosios narystės būdu. Metinė narystės kaina 65 USD.
 4. Grupinė narystė. Tai speciali narystės forma skirta organizacijoms ir universitetams, perkantiems ne mažiau kaip 15 individualiųjų narysčių vienu metu. Daugiau informacijos apie grupinę narystę https://www.pmi.org/membership/join/group

Nepriklausomai, kurį iš aukščiau išvardintų narystės tipų pasirinksite, papildomai jūs galite tapti vietinio PMI padalinio (Chapter) nariu. PMI Lithuania Chapter metinės narystės mokestis yra 20 USD. Šią narystę galite įsigyti bet kuriuo metu, bet ji galios ne ilgiau kaip pagrindinė PMI narystė. Svarbu, jei neturite galiojančios PMI narystės jūs negalėsite tapti ir vietinio PMI padalinio nariu.

Kodėl verta tapti PMI ir PMI Lithuania Chapter nariu?

PMI – pasaulyje lyderiaujanti projektų valdymo organizacija, jungianti daugiau nei 500 000 narių ir 280 vietinių atstovybių visame pasaulyje. PMI Lithuania Chapter – aktyviai veikiantis lokalus PMI skyrius, vienijantis projektų valdymo specialistus iš verslo, vyriausybinių organizacijų bei akademinių institucijų Lietuvoje.

Tapę nariu taip pat galėsite naudotis PMI siūlomais resursais, medžiaga, programomis ir paslaugomis:

 • Naudokitės profesine medžiaga: Gaukite prieigą prie gausybės naudingos profesinės medžiagos ir įrankių, tokių kaip:
  • PMI nariai gali nemokamai atsisiųsti elektroninę PMBOK® Guide versiją.
  • Gausite PMI publikacijas PM Network® – naujausia informacija apie įrankius, technikas ir gerąsias praktikas projektų valdyme; PMI Today® – kas mėnesį leidžiamas el. žurnalas apie naujausias projektų valdymo tendencijas, profesinį tobulėjimą, sertifikatus, tyrimus, įskaitant ir metinį PMI tyrimą apie projektų vadovų paklausą bei atlygio analizę; Project Management Journal ® – akademinių publikacijos apie projektų valdymą, technikas, tyrimus, teoriją ir jos taikymą leidinys.
  • Prisijungę prie www.projectmanagement.com galėsite klausytis webinarų, rinktis iš daugybės šablonų, kurie padės taupyti jūsų laiką ir pastangas projektų valdyme.
 • Užmegzkite naudingus ryšius: Raskite mentorių, kolegų, naujų kontaktų ar mokykitės iš jų gerųjų praktikų reguliariuose PMI Lithuania Chapter organizuojamuose renginiuose. Įsiliekite į vietinę bei tarptautinę projektų valdymo bendruomenę, jungiančią daugiau nei 500 000 profesionalų.
 • Pasinaudokite nuolaidomis renginiams: Gaukite tik nariams taikomas nuolaidas profesiniams mokymams bei nemokamai dalyvaukite PMI Lithuania Chapter organizuojamuose renginiuose.
  • Kiekvienais metais PMI organizuoja PMI® Global Conference (JAV, spalio mėn.) ir PMI® EMEA Congress (Europoje, gegužės mėn.) konferencijas, kuriose pristatomos naujausios projektų valdymo tendencijos, dalinamasi gerosiomis praktikomis ir tai unikali galimybė susipažinti bei pabendrauti su projektų valdymo profesionalais iš viso pasaulio.
  • PMI Lithuania Chapter per metus organizuoja reguliarius seminarus ir networking renginius, kuriuose PMI Lithuania Chapter nariai dalyvauja nemokamai. Taip pat PMI Lithuanian Chapter nariams, suteikiama nuolaida dalyvaujant Lietuvos projektų vadovų konferencijoje.
 • Tapkite pranašesnis darbo rinkoje: PMI sertifikatai Jums suteiks konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. PMI nariams yra suteikiamos nuolaidos laikant PMI sertifikavimo egzaminus.
 • Kaupkite PDU. Jei turite vieną iš PMI sertifikatų ir kaupiate PDU (angl. professional development units), tai tapę PMI ir PMI Lithuania Chapter PDU sukaupsite lengviau, nes:
  • Už dalyvavimą PMI ir PMI Lithuania Chapter renginiuose gausite PDU. Pavyzdžiui, sudalyvavę PMI Lithuania Chapter renginiuose per metus sukaupsite bent 16 PDU.
  • Jei nuspręsite tapti savanoriu ir prisidėti prie PMI Lithuania Chapter veiklos organizavimo, tai už savanorystę organizacijose papildomai gausite PDU.
  • Norite pasidalinti savo patirtimi ar turite įdomų pranešimą Lietuvos projektų vadovų bendruomenei, pristatykite jį viename iš PMI Lithuania Chapter renginių ir uždirbkite PDU papildomai.

Kaip tapti nariu?

Įsigysite arba atnaujinsite PMI ir PMI Lithuania Chapter narystę prisijungę prie savo paskyros portale www.pmi.org.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu: memberships@pmi-lithuania.org