Apie PMI

Project Management Institute (PMI) yra viena iš didžiausių ne pelno siekiančių asociacijų, skirtų projektų valdymo profesijai. Asociacija įsteigta 1969 metais ir jau vienija daugiau nei 2.9 milijono narių ir akredituotų specialistų daugiau nei 185-iose šalyse. Projektų valdymo profesijos populiarinimas yra taip pat paremtas pasaulyje pripažintais standartais ir sertifikacijomis, tyrimų programomis bei profesinio ugdymo programomis.

Remdamasi šiomis paslaugomis ir produktais PMI siekia projektų valdymo pripažinimo akademiniame, vyriausybiniame ir verslo sektoriuose.

PMI kasmet pristato aktualiausias naujienas projektų pasaulyje reikalingas projektų ir programų sėkmei bei profesionalų karjerai. Reguliarūs renginiai, konferencijos, dirbtuvės ir staipsniai – paruošti pagal naujausias tendencijas ir pasaulinį poreikį.

Rinkitės PMI sertifikatus, kurie yra bene labiausiai atpažįstami ir pripažįstami pasaulyje. Populiariausias – Project Management Professional.

Apie PMI vertybes: sąžiningumas, atsakomybė, pagarba ir sąžiningumas yra vertybės, lemiančios etišką projektų valdymo profesijos elgesį.

Sekite PMI naujienas!

Apie PMI Chapter

Istorija: PMI Chapter įsteigtas 2012m siekiant didinti projektų praktimų žinomumą Lietuvoje. PMI Chapter kuria projektų valdymo ekosistemą, apjungdama jaunus profesionalus, darbdavius, mokymų tiekėjus ir PMI narius.

Vizija: PMI Lithuania Chapter remia ir skatina globalius PMI tikslus stiprinti projektų valdymo kompetenciją visais aspektais.

Misija: Mūsų siekis – būti projektų ekosistemos centru Lietuvoje. Skleisti aukštos kokybės naujienas projektų valdymo profesionalams ir padėti jiems karjeros kelyje.

Darbai: PMI Lithuania Chapter dalinasi PMI Global naujienomis, padeda siekiantiems sertifikatų ir Chapter nariams jų karjeros kelyje. Taip pat – kasmet suorganizuojame virš 20 akademinių valandų vertų renginių skirtų projektų valdymo profesionalams.