Su PMI Lithuania Chapter tarybos narė, atsakingą už profesinį tobulėjimą Žydra Padegime

Balandžio 24 d., restoranas “Element”, “Corner Hotel”

Kurti ar ne PMO (angl. project management office arba projektų valdymo departamentas) organizacijoje? Tai viena dažniausių diskusijų temų įvairiuose projektų valdymo leidiniuose bei interneto portaluose. O ir statistika kartais gąsdina – net apie 50% PMO departamentų žlunga arba nekuria vertės suinteresuotosioms šalims. Taigi, organizacijoms, pasiryžusioms steigti projektų valdymo padalinį, kyla esminis klausimas – kaip sukurti sėkmingą ir vertę generuojantį PMO?

Išgirskite realią PMO departamento kūrimo istoriją privačioje informacinių technologijų organizacijoje – „PMO: nuo idėjos iki sėkmingo departamento“.

Apie pranešėją:

Žydra Tubelytė jau daugiau nei 15 metų dirba projektų valdymo srityje. Pradėjusi karjerą nuo projektų asistentės ji šiuo metu vadovauja PMO departamentui tarptautinėje informacinių technologijų bendrovėje. Žydra turi matematikos bakalauro ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistro laipsnius. Taip pat ji sertifikuota pagal PMP, Microsoft SureStep ir PMO-CP. Jau antrus metus iš eilės Žydra prisideda prie PMO Global Awards – pernai buvo Lietuvos PMO nominantų atstovė, o šiemet yra vertinimo komisijos narė. Be viso to, ji aktyviai prisideda prie PMI Lithuania Chapter veiklos ir yra šios organizacijos valdybos narė.
Trys mistinės raidės (PMO) vadovams ir idėja vieno žmogaus galvoje – tokia buvo Žydros kelionės pradžia, kuriant PMO tarptautinėje organizacijoje. Apie šią kelionę Žydra is papasakos. Atviroje ir nuoširdžioje istorijoje sužinosite, kaip prasidėjo projektų valdymo departamento kūrimas, kokie buvo pagrindiniai sėkmės faktoriai, su kokiomis kliūtimis susidūrė ir kokias pagrindines pamokas ji išmoko. Tai pranešimas tiems, kurie svarsto apie PMO kūrimą, ir tiems, kurį jau įkūrė ir netgi tiems, kurie netiki PMO nauda.