Su “Lietuvos oro uostų” vykdomuoju direktorimi Donatu Voveriu

Vasario 26 d., pirmadienį, KTU “Santakos” slėnyje

Siekiame stiprinti projektų vadovų bendruomenes įvairiuose Lietuvos regionuose, todėl subūrę stiprią vietinę komandą pradedame seminarus Kaune!

Startuosime su bene geriausiai Jūsų kolegų įvertintu pranešimu, nuskambėjusiu “PMI Lietuva Konferencijoje 2017”.

Apie pranešimą:

Kas liko už kadro. Kaip Kaunas tapo šalies skrydžių sostine 35 dienoms

Nuo 2017 m. liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. Vilniaus oro uostas buvo visiškai uždarytas rekonstrukcijai. Jį uždarius, apie 90 proc. visų skrydžių buvo nukreipiami į Kauno oro uostą, kuris tapo Lietuvos aviacijos sostine 35 intensyviausias sezono dienas. Šio projekto sudėtingumą lėmė tai, kad Kauno oro uostas turėjo pasirengti aptarnauti 5 kartus daugiau skrydžių ir keleivių populiariausiu vasaros laiku. Šioje sesijoje išgirsite, kaip apie 100 specialistų komanda dirbo sprendžiant šio projekto klausimus, kaip buvo kuriama laikinoji infrastruktūra Kauno oro uoste, kaip vyko personalo ir įrangos perkėlimas iš Vilniaus į Kauną bei kaip atsižvelgti į daugiau nei 200 projekto suinteresuotųjų šalių poreikius ir… atidaryti atnaujintą Vilniaus oro uostą laiku.

Seminaro metu taip pat pakalbėsime apie PMI Lithuania Chapter tikslus, veiklą bei narystės šioje organizacijoje naudą.

Apie pranešėją:

Donatas Voveris

Donatas turi apie 10 metų patirtį projektų valdymo srityje, daugiausiai infrastruktūros ir IT projektuose. Jis dalyvauja įvairiuose projektų etapuose, kaip ekspertas perduodamas geriausią projektų valdymo patirtį tiek klientams, tiek savo organizacijoms. Donatas taip pat dėsto paskaitas apie projektų valdymą. Jis yra Lietuvos oro uostų Projektų valdymo komiteto vadovas bei buvo atsakingas už Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos projekto sėkmingą įgyvendinimą.

Rengninio nuotraukos: