Su profesionalia aktore ir retorikos specialiste Adrija Čepaite – Palšauskiene

Rugsėjo 13 d., Rise Vilnius

Stevas Jobsas yra pasakęs „Klystate manydami, kad auditorija turi Jūsų klausytis. Iš tikrųjų – tai Jūsų darbas priversti auditoriją Jūsų klausytis (angl. It’s no audience job to listen, it’s your job to make them listen).

Pagal PMBOK standartą net 90 procentų savo laiko projektų vadovai skiria komunikacijai. Kad projektas būtų įgyvendintas sėkmingai, svarbu ne tik, kiek komunikuojame, bet ir kaip komunikuojame, tai yra komunikacijos efektyvumas bei kokybė.

PMI Lithuania Chapter kviečia į trečiąjį šiais metais seminarą, šį kartą skirtą viešojo kalbėjimo tobulinimui.Šiame seminare-pokalbyje su profesionalia aktore ir retorikos specialiste Adrija Čepaitė – Palšauskienė nagrinėsime:

  • Kas skiria tikrą oratorių nuo pranešėjo?
  • Ko bijo pranešėjai ir ko iš tikrųjų vertėtų bijoti?
  • Kaip baimę paversti energija?
  • Kodėl dauguma kalbėtojų pirmiausia mąsto kaip padaryti įspūdį, sužavėti, įkvėpti, vietoj to, jog suktų galvas, kaip išnykti auditorijoje ir suskambėti žinutėje?
  • Kokius pranešimus žmonės prisimena?
  • Kodėl pastangos scenoje visuomet atrodo apgailėtinai?
  • Kiek laiko reikia skirti gerai kalbai pasirengti ir kodėl būtina repetuoti?
  • Kokią dalį informacijos galima atskleisti ir ką verta pasilaikyti sau? Kokia ta aisbergo pusiausvyra kalboje ir kaip surasti svarbiausią požiūrio kampą?

Apie pranešėją

Doc. Adrija Čepaitė – Palšauskienė yra profesionali aktorė, sukūrusi daugiau nei trisdešimt vaidmenų įvairiose teatro scenose bei televizijoje. Akademiniame ir verslo pasaulyje ji yra žinoma kaip viena kvalifikuočiausių sceninės kalbos ir kalbinės raiškos mokytojų. Ji dėsto šias disciplinas ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose. Be sceninės ir akademinės veiklos, viešojo kalbėjimo įgūdžius Adrija nuolat tobulina stažuotėse. Neseniai stažavosi Didžiojoje Britanijoje The Guildhall School of Music and Drama ir Kristin Linklater Voice Centre, taip pat Sankt Peterburgo teatro akademijoje. Nuo 2009 m. Adrija veda viešojo kalbėjimo mokymus Lietuvos ir tarptautinėms įmonėms. Jos mokymuose dalyvavo tokios kompanijos kaip Swedbank, DNB, Telia, Barclays Bank, Eurovaistinė, If, CPVA, Lietuvos teismai ir kitos įmonės.

Rengninio nuotraukos:

Nuotraukų autorius http://radvila.com