Rudenį kartu su Adprojectum pristatėme kaip nuo 2021 m. keičiasi Project Management Professional (PMP)® sertifikavimosi egzaminas. Dabar, atėjus 2021 m., norime supažindinti su naujausiu PMI® kūriniu – The PMBOK® Guide, 7th ed, kuris liudija vieną didžiausių pasikeitimų The PMBOK® Guide istorijoje. Šis dokumentas nepriklauso tik tradicinio ar agile projektų valdymo filosofijai ir nebando aprašyti visų projektų valdymo detalių (kaip anksčiau). Tai – kitoks dokumentas. Tai – kitoks požiūris.

Pranešimo metu taip pat sužinosite apie PMI naujienas: strategiją, sertifikatus ir standartus.

Pranešėjai:

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra UAB „Ad projectum“ partneris, ProjektuKursai.lt įkūrėjas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, projektų vadovas, dėstytojas, konsultantas, tarptautinis IPMA YoungCrew nacionalinių organizacijų mentorius ir kaučeris, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius. Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas IT, bankininkystės, rinkodaros, reorganizaciniuose, socialiniuose projektuose. Domisi ne tik praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų. Karolis yra sertifikuotas Projektų vadybos profesionalas (PMP)®, Agile praktikas (PMI-ACP)®, Scrum profesionalas ir komandų lyderis (CSP-SM®, CSP-PO®, CAL®, PSM®), ICAgile profesionalas (ICP)®, sertifikuotas PMO praktikas (PMO-CP)® oficialus Microsoft dėstytojas (MCT)® bei Microsoft Project ekspertas, sertifikuotas PRINCE2®, CompTIA Project+®, DSDM®, ITIL®, Points of You® specialistas.

Rokas Samuolis yra vienas iš asociacijos PMI Lithuania Chapter pirmųjų narių ir steigėjų, visą profesionalią karjerą užsiimantis veikla susijusia su projektų ir valdymu. Dirbo tokiose stambiose įmonėse kaip GlaxoSmithKline, Barclays Bank, CSC, šiuo metu dirbantis projektų valdymo padalinio vadovu DXC Technology. Turi platų domėjimosi spektrą, yra išsilaikęs PMP®, Leading SAFe®, CSM®, CSPO®, ITIL®, bei kitus sertifikatus

Vieta:

Microsoft Teams

Kaina:

Renginys nemokamas PMI Lithuania Chapter nariams. Registruojantis nuolaidos kodo laukelyje įveskite savo PMI ID ir jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida.

Bilieto kaina ne nariams – 5 EUR.

Data ir laikas:

Seminaras vyks gegužės 13 d.
Pradžia: 17:30
Trukmė: iki 60 min.