Su „Lords LB Asset Management”  fondo valdytoju Jonu Kimontu

Rugsėjo 28 d., Restoranas „Element”

Rugsėjo 28d restorane „Element” vyko projektų valdymo specialistų susitikimas, kurio metu prie rytinės kavos diskutavome su kolega Jonu Kimontu, tema – Viešosios infrastruktūros vystymo projekto valdymas.

Jonas pristatė šiuo metu Lietuvoje vystomą infrastruktūros projektą- Santariškių parkingo projekto įgyvendinimą. Pranešėjas pasidalino savo išmoktomis projektų valdymo pamokomis. Daugiausiai pasakota apie praktinius projektų valdymo įrankius, komandos formavimo ypatybes, suinteresuotų šalių valdymą, išorinės ir vidinės komunikacijos niuansus.

Apie pranešėją:

Jonas yra sertifikuotas PMI projektų vadovas ir PMI narys. Šiuo metu jis dirba UAB „Lords LB Asset Management” ir yra atsakingas už viešosios infrastruktūros projektų vystymą bei įgyvendintų projektų priežiūrą. Iki tol Jonas dirbo įmonėje “Klaipedos nafta” ir buvo atsakingas už regiono ir Europos SGD projektų vystymą bei finansavimo pritraukimą. Prieš šią patirtį, Jonas penkerius metus valdė kompleksišką Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus projektų programą organizacijoje “Investuok Lietuvoje”. Karjeros pradžioje jis dirbo EY verslo konsultantu, taip prisidėdamas prie esminių Lietuvos energetikos ir infrastruktūros projektų vystymo.

Renginio nuotraukos: