Tvirtas verslo Agile pagrindas su Disciplined Agile

Disciplined Agile yra įrankių rinkinys, kuris apjungia šimtus Agile praktikų. Jo pagalba galite pritaikyti Jums labiausiai tinkančius procesų sprendimus tam, kad Jūsų įmonės komandos (Agile programinės įrangos kūrimo, „DevOps“, IT, verslo) veiktų efektyviausiai.

Disciplined Agile įrankių rinkinyje pateikiami galimi pasirinkimo variantai ir aiškūs nurodymai. Jie padės Jums, Jūsų komandai ir Jūsų įmonei priimti geriausiai tinkanti variantą. Taikykite ir tobulinkite savo darbo metodus atsižvelgdami į savo kontekstą.

Kodėl Disciplined Agile?

Tikrą verslo lankstumą lemia laisvė, o ne griežtos struktūros. Disciplined Agile padeda Jums identifikuoti galimus pasirinkimo variantus ir yra Jūsų gidas, rekomenduojantis kitą geriausią žingsnį tinkantį konkrečiai Jūsų scenarijui

Sėkmės istorija: „Disciplined Agile keičia viską“

Susipažinkite su Karen Lewis, pasaulinės investicinės įmonės „Franklin Templeton“ IT viceprezidentės, Disciplined Agile sėkmės istorija. Ji panaudojo Disciplined Agile, kad padidintų kokybę, greitį ir klientų pasitenkinimą.

Disciplined Agile Sertifikatai

Disciplined Agile siūlo 5 sertifikatus: DASM, PMI-ACP, DASSM, DAC, DAVSC. Jie remiasi „Shu-ha-ri“ mokymosi principu. Pirmiausia, pradedame nuo tvirtų pamatų kūrimo (Shu – mokykitės). Kai turimi pagrindai, įeinama į tolesnį mokymosi etapą, kuriame galite pademonstruoti gilesnį supratimą apie Jums prieinamų strategijų spektrą (Ha – reflektuokite). Galiausiai, kai įvaldysite Disciplined Agile technikas, galėsite prisidėti prie jų tobulinimo, pasidalindami savo įgūdžiais su kitais (Ri – perženkite ribas). Daugiau informacijos apie sertifikatus ir reikalavimus rasite čia.